ponúkame

Kultúrny program

Kultúrny program Folklórneho súboru Dúbrava, ktorý pozostáva z tanečných, speváckych, ale aj samostatných hudobných vstupov, čerpá námety z folklórnych tradícií východného Slovenska. Naše tance a piesne vychádzajú najmä z regiónov Šariš, Zemplín a Spiš, využívajúc prvky rusínskej aj rómskej kultúry. Pri príprave a tvorbe programu súbor spolupracuje s odborníkmi, čoho výsledkom je originálne vystúpenie v podaní mladých talentovaných interprétov. Vďaka profesionálnemu vedeniu sú vystúpenia na vysokej kvalitatívnej úrovni a pre divákov predstavujú jedinečný kultúrny zážitok.

kp3
kp2
kp1

Svadobné čepčenie

Tradičné svadobné čepčenie, ktoré obohatí Váš veľký deň o výnimočný folklórny zážitok. Súčasťou programu je sviečkový tanec sprevádzaný spevom, samotné čepčenie, družbovský tanec a záver nadväzujúci na redový tanec. Dĺžka trvania programu sa pohybuje v rozmedzí 20 – 30 min. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

cep2
cep3
cep1

Požičanie krojov

Svadbu, rodinnú oslavu či akúkoľvek inú akciu môžete spestriť našimi krojmi z rôznych regiónov východného Slovenska. V prípade záujmu o požičanie kroja a krojových súčiastok nás neváhajte kontaktovať.

pozk2
pozk3
pozk1